אודות

חברת “רז קל” הוקמה בשנת 2000 מתוך מטרה לאמץ אורח חיים בריא וניהול משקל תקין. במהלך השנים שרתה החברה עשרות אלפי לקוחות אשר עברו שינוי והפכו לעדים של החברה כי השינוי הוא אפשרי.

חזון החברה הוא לתת את המענה הנכון ביותר לניהול משקל תקין כאשר תקין הוא מונח סובייקטיבי אשר עומד לנגד עיניהם של כל עובדי החברה. החברה מחזיקה עשרות מוצרים ופועלת על פיתוח מוצרים חדשים כל העת מתוך מטרה להרכיב לכל פונה את תמהיל המוצרים הנכון ביותר עבורו כך שיוכל להשיג את תוצאותיו.

חברת רז קל פיתחה את שיטת 13 השלבים אשר מטרתה להטמיע הרגלי אכילה נכונים ותזונה מאוזנת תוך השגת המטרה של ניהול משקל תקין.

 איך עושים זאת נכון?

חברת “רז קל” מאמינה כי אין פתרון אחד שמתאים לכולם ולכן החברה מפתחת ומשווקת עשרות מוצרים שונים. כמו כן החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוות אשר יתשאל אתכם, וידריך אתכם באשר לתמהיל ניהול המשקל התקין באופן הנכון לכם ושיתאים לאורח החיים שלכם ולתוצאות שאתם רוצים להשיג כך שתעשו שימוש יעיל ונכון בשיטת 13 השלבים של “רז קל”.

נסיונם של עשרות אלפים מלקוחות החברה, ובמיוחד העדויות המובאות באתר שלנו, מעיד על יעילותם של המוצרים והגעה לתוצאות תוך מעקב אחר הנחיותיהם של נציגי החברה.

תהליך ניהול המשקל התקין בחברת “רז קל” מותאם אישית לכל לקוח. לאחר יישום שיטת 13 השלבים ומעקב אחר תכנית ניהול המשקל מדווחים לקוחות החברה על שינוי משמעותי באורח חייהם ובהרגלי התזונה שלהם.