בואי והצטרפי לעשרות אלפים חברים שרזו ועשו שינוי עם רז קל    1700-70-40-60רז קל
מלאו את הפרטים וניצור קשר בהקדם…
שתפו אותנו בפייסבוק:
שנייה לפני שנעסוק בנישה של דיאטה, ראוי לעסוק בחברת רז-קל וביתרון והשיטה שלנו להרזייה.


דיאטה באמצעות רז-קל, באה לידי ביטוי בחברה הפועלת משנת 2000 בשוק הדיאטות. חברת רז קל מביאה שיטה של דיאטה מעולם אחר. פעולה על פי ההוראות, התמדה ובעיקר מראים כי הליך דיאטה זה אכן בריא ויעיל.

39335774_lשיטת הדיאטה של רז קל, פותחה על ידי טובי המומחים. ההוראות הניתנות בפועל ואחריות המוצר הינם רק חלק מאותה שיטה אותה תראו בפועל. רז קל הינה שיטה הפועלת ב 13- שלבים, המותירים אכילה ללא הגבלה ועם זאת דיאטה מדויקת.


באמצעות טבליות, כמוסות טבעיות ואפילו שתיית תה, מוענקת תחושת השובע לכל דורש, ובכך למעשה מסייעים המרכיבים הטבעיים לדיאטת ההליך ללא כל בעיה.

במה היא שונה מכל השאר? למרות שמדברים במונחים של דיאטה, עדיין מעניקה רז קל את סוד ההצלחה גם הרבה אחרי.


כיצד שומרים על המשקל הקיים? אם תשאל ולא מעט אנשים, הם יעידו כי הקושי מתחיל הרבה לאחר הליך הדיאטה.


לרוב אנשים מעידים כי בעיית המשקל מתחילה רק בתקופות מסוימות בחיים, וכאן למעשה שוכחים רוב האנשים את הזמנים בהם מתרבים תאי-השומן ומכריעים באמצעות השמנה או השמנה קיצונית ביותר. שיטת רז קל מסייעת לא פעם לפסוע על שביל הישר ולהשיג את התוצאות, ללא מאמץ מוגבר יתר על המידה.

20902658_lעל מנת שתוכלו להאמין במינוח דיאטה, רצוי כי תבדקו בכלי התקשורת, המלצות לקוחות ואפילו תארי הצלחה ופרסים – רז קל מובילה את השוק . השוק הפתוח מציע מגוון אפשרויות ובעוד צצה לה דיאטה כזו או אחרת, מגיחה שיטת רז קל ועונה על כל החסכים בדרך אל ההצלחה במשך עשרות שנים, עם עשרות אלפי לקוחות. אז מי אמר כי רק היגע משיג את התוצרים הנכונים?


כאשר אתם בוחרים שיטת הרזייה נכונה, אתם בוחרים את שיטת רז קל.

אם אתם נמנים על אותם אנשים שמחפשים דרך חיים שתאפשר להם לרזות בלי להפוך עולמות ולשמור על תוצאות לאורך זמן, שיטת רז קל תענה על ציפיותיכם.

הידע והניסיון ! השירות והליווי המקצועי

שיטת רז קל אינה מדבקת פלא או כדורי הרזיה כימים, אלה תוכנית הרזיה המלווה ע"י יועצת תזונה לאורך כל התהליך און ליין, חוברת הדרכה מפוארת של שיטת רז קל הייחודית בליווי תוספי תזונה המותאמים במיוחד עבורך ותומכים בתהליך ההרזיה ומסייעים לחילוף חומרים, שובע וצמצום חשקים למתוקים , הקפסולות הינם 100% צמחים טבעיים המאושרים ע"י משרד הבריאות. אפשר לאכול יותר ולצרוך פחות קלוריות.

 

Free Trial

לירידה במשקל
25 - 30 קג'

6

חודשים

לירידה במשקל
20 - 25 קג'

5

חודשים

לירידה במשקל
15 - 20 קג'

4

חודשים

לירידה במשקל
10 - 15 קג'

3

חודשים

לירידה במשקל
5 - 10 קג'

2

חודשים

לירידה במשקל
עד 5 קג'

1

חודשים
גולד פורטה

תוסף תזונה להרזיה שיגביר לך את תחושת השובע והמלאות בצורה מדהימה. מאזן רמות הכולסטרול והסוכרים בדם. שורש של צמח מסייע לחילוף החומרים ומדכא את החשק למתוק 100% צמחים טבעיים, מאושרים ע“י משרד הבריאות ללא צבע מאכל ללא חומר משמר.

ג‘ימנמה

פורמולה שתסייע לך להפחתת החשקים למתוקים ונשנושים שמאזנת את רמות הסוכר בגוף. צמח הגדל בהודו, סין ושאר מזרח אסיה. אחת העובדות המרתקות לגבי הצמח היא האופן בה הוא מראה את פעולתו האנטי סוכרתית ע“י נטרול הטעם המתוק בפה.

רז קל הבית

מוצר הדגל של חברת ”רז קל“, פורמולה ייחודית לרז קל שהוכיחה את עצמה משנת 2000 מיום היווסדה של החברה. אלפי לקוחות השילו ממשקלם עם פורמולת רז קל הבית.

מארז חטיפי בריאות

חטיפי אנרגיה ובריאות לתהליך הדיאטה טעימים בטירוף!!!

המארז כולל 5 יחידות מכל סוג חטיף (סה“כ 20 יחידות).

4 סוגים: אנרג‘וי, ספידנס שוקולד קפה, ג‘וי אקטיב, מרצנולה רילקס.

לקסי-קון

פורמולת צמחים טבעית המסייעת לעיכול, נותן אנרגיה חיובית לגוף ויטמין אשר מחזק את הגוף ועוזר לחילוף החומרים, מסייע לבעיות העיכול ומשכך גזים מסייע בעצירות, מסייע לפעולת העיכול ומשכך מסייע לפעולת העיכול בגוף ולסילוק הפסולת מהגוף.

כפסולות תומכות דיאטה

מה הדרך הטובה ביותר להשיל משקל מיותר? איך בוחרים דיאטה מתאימה ביותר עבורכם? איך בוחרים את החברה המשווקת כפסולות תומכות דיאטה?

משקל מומלץ

מה הוא המשקל הרצוי עבור כל אחד ואחת?
איך בונים תפריט נכון להרזיה נכונה?
מה כוללת שיטת 13 השלבים של "רז קל"?
למי מתאימה שיטה זו?

מתכונים לדיאטה

האם ישנם מתכונים לדיאטה? האם זה נכון כי בדיאטה צריך לרעוב? מה הם המרכיבים הטובים ביותר לדיאטה נכונה? איך בוחרים את אותם מתכונים לדיאטה?

מוצרים תומכים בהרזיה

מה הם מוצרי הרזייה הבריאים ביותר?
מה המשמעות של שימוש במוצרים להרזיה?
איך בוחרים את המוצר הטוב ביותר להרזיה נכונה ובריאה?

תפריטים לדיאטה

מה הן שיטות ההרזיה הטובות ביותר? האם ניתן לאכול כרגיל ולרזות? איך בוחרים את תפריטים לדיאטה הטובה ביותר?
האם תפריטי דיאטה נכונים לכל גיל?

תזונה נכונה

מה היא תזונה נכונה? איך משפיעה העלייה במשקל על החיים? מה היא הדרך היעילה ביותר להיפתר מעודפי שומן? מה היא שיטת 13 השלבים? מדוע תזונה נכונה חשובה?


מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם…