משקל יעד

מהו משקל יעד?

כל אחד שמתחיל לנהל את משקלו צריך להגדיר לעצמו מטרה. עליו להחליט מהו משקל יעד שאליו הוא אמור להגיע. כי כאשר אדם פועל עם מטרה מול העיניים יש לו גורם ממריץ שמסיע לו להתקדם צעד עוד צעד בהדרגה, עד לכבישת המטרה. בתהליך של ניהול המשקל יש כל כך הרבה קשיים, התהליך עשוי להיות כל כך מייגע, שכל גורם מדרבן חשוב מאוד. וחשוב לנצל אותו.

מי קובע את משקל היעד?

אם אתם שוקלים להתחיל לנהל את משקלכם חשוב לקבוע מהו משקל היעד שלכם. משקל יעד נקבע בצורה אחראית ומבוקרת. שכן אם מגדירים משקל יעד נכון ומותאם יש אפשרות וסיכוי להגיע אליו. אך אם משקל היעד אינו מותאם עלולים להתייאש בדרך ולאבד לחלוטין את המרץ ואת המוטיבציה שחשובים כל כך.

דיאטן או אחות

לכן מומלץ לפנות לגורם מקצועי לצורך קביעת משקל יעד. ניתן לפנות לדיאטן מוסמך שיקבע על פי הנתונים שלכם את המשקל הרצוי לכם. גם אחות יכולה לעזור לכם בזה, וכמובן מנחים של קבוצות הרזיה. בכל מקרה ייקבע המשקל הרצוי לפי הנתונים שלכם. שזה אומר הגובה שלכם ומבנה הגוף. כאשר לשני אנשים באותו גובה ייקבע משקל יעד שונה אם לאחד מהם יש מבנה צר ולשני מבנה רחב.

חישוב באמצעות מדדי BMI

לצורך חישוב משקל היעד ובכלל לצורך בדיקת חשיבות קיום תהליך כולו, נוהגים להיעזר בחישובי BMI. כאשר בחישוב זה יש התייחסות לגובה של האדם ולמשקל הנוכחי שלו. יש טווח רצוי שעל האדם לשקול לפי הנתונים שלו. כאשר יש חריגה בערכים על הנמדדים להתחיל בפעילות לניהול משקלם.

שיטת ניהול המשקל של רז קל

לא משנה כמה ק”ג אתם צריכים להשיל. אנחנו ברז קל תמיד אתכם. עם מוצרים נבחרים ועם שיטה בטוחה ויעילה שתעזור לכם להתקדם למשקל היעד בצעדים גדולים ועקביים. כך יהיה לכם קל לנהל את משקלכם ולשמור על ההישג שלכם. כי אנחנו ברז קל דואגים ללקוחות שלנו לשיטה קלה ובטוחה. בואו והצטרפו ללקוחות של רז קל ותראו את התוצאות על המשקל.