למה חשוב להוסיף תוספי תזונה לתפריט הדיאטה?

 

למה חשוב להוסיף תוספי תזונה לתפריט הדיאטה?

אז מה סדר היום שלכם? בלי להכיר אתכם אנחנו יכולים לומר שאין לכם סדר יום נכון כי אתם מתרוצצים בין הבית, הפקקים והעבודה. אנחנו גם מניחים שאכילה נכונה ומאוזנת היא לא דבר שאתם מקפידים עליו. לכן, כדי להצליח בדיאטה אתם צריכים משהו אחר.

אנחנו כאן כדי לומר שאפשר לשמור על סדר יום נכון אם עושים דיאטה עם תוספי תזונה.

כל מי שאי פעם עשה דיאטה וממש לא משנה אם הוא גבר או אישה ידע לומר לכם שאחרי תקופה מסוימת הוא העלה את כל מה שהוריד בחזרה ולפעמים אפילו העלה יותר. אבל למה זה קרה? כי אחרי שמגיעה הירידה הגדולה במשקל, אחרי שמגיעים אל היעד המבוקש אותו אדם מפסיק להתאמן, חוזר לאכול בצורה לא מאוזנת ולא שומר על ההרגלים הטובים שרכש בזמן הדיאטה.

 

להפוך דיאטה לדרך חיים

עם שיטת ההרזיה של לירון אטיאס רז קל אתם לא משנים רק את התפריט היומי שלכם, אתם גם משנים את דרך החיים שלכם. בעזרת שיטת ההרזיה של לירון אטיאס רז קל תבינו כמה קל לאכול בריא, להישאר רזים לטווח הרחוק ולשמור על סדר יום נכון.

לפי השיטה, מותאם לכל אחד תפריט בהתאם למגדר ולמשקל בו הוא נמצא. בנוסף מותאמות לו גם קפסולות לדיאטה שיעזרו לו בתהליך הירידה במשקל.

הקפסולות מכילות רכיבים טבעיים וצמחים המפחיתים את החשק למתוק, מזרזים את חילוף החומרים, מפחיתים מתח ומאריכים את תחושת השובע לזמן רב יותר.

כמובן שכל תוספי התזונה המהווים חלק משיטת ההרזיה של לירון אטיאס רז קל עומדים בתקני הייצור והאיכות המחמירים ביותר.

 

יתרונות דיאטה עם תוספי תזונה

אבל רגע….למה צריך בכלל דיאטה עם תוספי תזונה? אנשים שמתחילים בדיאטה, משנים את התפריט. הם אוכלים פחות ממאכל אחד ויותר ממאכל אחר, הם מורידים פחמימות ומוסיפים חלבונים, מורידים סוכרים או מוסיפים שומנים.

הגיוון במזונות אמנם מספק לגוף את הויטמינים והמינרליים הנחוצים לו על מנת לתפקד בצורה תקינה, אך הוא לא יכול להבטיח שהם בכמויות הנכונות ושלא נוצר בגוף מחסור במאגרים.

לכן, כשעושים שינוי בתפריט היומי מומלץ להתחיל דיאטה עם תוספי תזונה. כך בסופו של יום אפשר ללכת לישון בשקט בידיעה שלא משנה אם אכלתם הרבה או קצת, לא משנה אם אכלתם סלט או המבורגר עסיסי, הגוף שלכם עדיין קיבל את כל הויטמינים והמינרלים שהוא צריך.

לסיכום, התחלת דיאטה חייבת מחשבה לא רק על מה שהגוף מאבד מבחינת משקל אלא גם על מה שהגוף מאבד מבחינת מינרלים וויטמינים. כדי לוודא שהדיאטה מצליחה מומלץ לשלב בתפריט היומי גם קפסולות לדיאטה שיבטיחו לכם שהגוף יקבל את כל מה שאתם צריכים כדי לשמור על גוף בריא באמת.