חישוב BMI

איך עורכים חישוב BMI?

חישוב BMI מסייע להגדיר את המשקל הרצוי כאשר יש נוסחת מדידה עם הפרמטרים משקל הנוכחי והגובה הנשקל.

הנוסחה מחשבת את היחס בינם ונותנת תוצאה. כאשר יש טווח של תוצאות רצויות. וכל חריגה משמעותית מהטווח הזה מאותת על משקל לא תקין.

מי עורך את החישוב הזה?

רוצים לערוך את חישוב BMI שלכם? אם כן עליכם לפנות לצורך כך למי שעורך חישובים כאלו. ניתן לבצע חישוב כזה אצל אחות במרפאה שלכם. כאשר אתם תידרשו להישקל ולמדוד את הגובה שלכם. את החישוב על פי הנוסחה היא תחשב ותיתן לכם את התוצאה. כמו כן ניתן לקבל את חישוב BMI שלכם בשימוש עם משקל שעורך את החישוב הזה בעצמו. כן, יש משקלים כאלו שעומדים לשירותכם במרפאות מסוימות שבעת השקילה הם נותנים מלבד המשקל של הנשקל גם את מדד ה BMI שלו.

 

ft
in
lbs
סמ
קג

למרות המגבלות מדד ה- BMI הוא מדד טוב עבור האדם הממוצע.

מדד זה הוא מדד בריאותי ולא מדד אסטטי. נוסחת חישוב ה- BMI משקל חלקי הגובה בריבוע, כאשר המשקל בק“ג והגובה במטרים.

 

מה עושים עם התוצאה?

לאחר שחשבתם את הערכים שלכם אתם צריכים לדעת מה אתם עושים הלאה. יש לבקש את המידע מדיאטן או מאחות, גם רופא יוכל לסייע לכם להגדיר האם התוצאה שלכם מאותת על חריגה במשקל, ואם כן, האם מדובר על חריגה משמעותית או על חריגה קלה. ככל שהחריגה משמעותית יותר יש חשיבות רבה להתחיל תהליך של ניהול משקל תקין בהקדם.

בוחרים דרך לניהול משקל

לאחר שהוחלט על ידי אנשי מקצוע שיש לכם סיבה להוריד במשקל יהיה עליכם לאתר את הדרך הטובה ביותר עבורכם. דרך כזו שתוביל אתכם בבטחה ובקלות רבה ככל האפשר להשגת המשקל התקין.

הכירו את שיטת ניהול המשקל של רז קל

אנחנו ממליצים לכם להכיר את השיטה של רז קל! שיטה זו שאנו מכריזים עליה את הסלוגן שלנו: “טבעי שזה קל”. השיטה שלנו וותיקה בשוק ויש לה הרבה מאוד הצלחות בשטח. לקוחות רבים של רז קל ממליצים עליה כשיטה יעילה, מהירה וקלה.