דבר המנכ”ל

ברוכים הבאים לשיטת הרזיה של לירון אטיאס מבית “רז קל טבע”,  אנו מברכים אותך על החלטתך לעשות שינוי אמיתי בחייך ומאחלים לך הצלחה בדרך החדשה.

חשוב לי להציג לך שיטת הרזיה של לירון אטיאס ואת הערך שאנחנו מציעים ללקוחות.

שיטת הרזיה של לירון אטיאס מבית “רז קל טבע”, עם לקוחות מרוצים בכל העולם. כן, כן אנחנו משווקים לא רק בישראל, יש לנו לקוחות בארה”ב, גרמניה, רוסיה, בלגיה, צרפת ועוד. הפועלת בישראל בהצלחה רבה כבר משנת 2000, אצלנו הליווי ללקוח הוא כל הדרך אל השינוי המיוחל.

החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מעבדת פיתוח יוקרתית בישראל ובהן פיתחה החברה מוצרים בלעדיים במטרה להביא את לקוחות החברה לתוצאות הרצויות , ולומר שאנו נגשים לך את החלום. כי אצלנו חלומות הם מציאות!

שיטת הרזיה של לירון אטיאס מבית “רז קל” פיתחה שיטה ייחודית בת 5 שלבים אשר תומכת בניהול משקל תקיןבאמצעות תזונה מאוזנת הנתמכות באפליקציה ובנטילה של תוספי תזונה .מוצרים אלה מכילים רכיבים טבעיים בלבד אשר עשויים לסייע בתהליך ניהול משקל תקין ובצורה יעילה.

כל מוצרינו מבוססים על רכיבים טבעיים המאושרים ע”י משרד הבריאות,  ומיוצרים בלעדית עבור חברת רז קל במפעל הנושא אישור משרד הבריאות  GMP – בתנאי ייצור נאותים. הפורמולות כשרות למהדרין, מוצר כחול לבן והן ייחודיות לשיטת הרזיה של לירון אטיאס

במסגרת התהליך, כל לקוח נהנה מלווי אישי ותמיכה טלפונית שבועי, שיסיעו לך לשמור על כללי השיטה ולהתאים לך לשנות את אורכות החיים.

מאז  שנת  2000 , אלפי לקוחות חוו הצלחה והם ההוכחה ליעילות והצלחת השיטה.

החברה משמרת מעל שני עשורים ערכים של אמינות, מקצועיות ותמיכה מלאה. וליווי לאחר סיום התהליך על מנת לשמור את משקל אליו הגענו.

אנחנו פה כדי לעזור ולספק לך את הכלים והתמיכה שאת צריכה. פני אלינו עם כל שאלה, וקבלי מענה מהצוות המקצועי שלנו.

 אני, לירון אטיאס, יחד עם הצוות המקצועי, נשמח לעמוד לשרותך בכל עת.

 

בברכה,

לירון אלפונטה אטיאס

מנכ”לית

רז קל טבע בע”מ